FORUM młodzieży Niebieskie Trampki (wejście od tarasu przy Max Burgers)

17 stycznia 2023, 17:00 - 26 stycznia 2023, 19:00

Ciało w ruchu. Warsztat taneczny 

Masz dużo energii i fascynuje cię ekspresja poprzez ruch? Chcesz rozwinąć swoje naturalne poczucie rytmu i poznać style tańca współczesnego oraz improwizacji? Przyjdź na bezpłatne zajęcia, podczas których podłapiesz nowe kroki, nauczysz się kilku technik i przekonasz, że każda osoba potrafi poruszać się do muzyki i czerpać z tego radość. 

Zajęcia poprowadzi Magda Jędra – uwielbiająca improwizować tancerka i choreografka, która ma na swoim koncie występy na polskich i międzynarodowych scenach.  

Spotkania są bezpłatne i przeznaczone przede wszystkim dla osób w wieku 14–19 lat. Zajęcia odbywać się będą 17, 19, 24, 26 stycznia (wtorki i czwartki) w świetlicy Niebieskie Trampki w Forum Gdańsk (wejście od tarasu przy Max Burgers) w godz. 17.00–19.00. 

Możesz dołączyć w każdej chwili: przyjść raz, wrócić na kolejne lub dopiero ostatnie zajęcia. Formuła spotkań jest otwarta. Tworzymy bezpieczną przestrzeń spotkania, której towarzyszy twórcza wolność, szacunek i przygoda. W trakcie zajęć z uwagą będziemy Was słuchać i reagować na Wasze potrzeby.  

Warsztaty taneczne organizowane są przez Instytut Kultury Miejskiej – instytucję, która tworzy wydarzenia kulturalne dla mieszkańców i mieszkanek Gdańska. W październiku 2023 roku zaprosimy wszystkich do naszej nowej siedziby i nowego miejsca na mapie kulturalnej miasta – przy Targu Rakowym 11