Instytut Kultury Miejskiej
ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

12 grudnia 2018, 13:00 - 12 grudnia 2018, 19:00

Instytut Kultury Miejskiej startuje z punktem konsultacji i porad prawnych! W grudniu kontynuujemy program wsparcia rozwoju zawodowego artystów przez warsztaty i konsultacje indywidualne z ekspertami z różnych dziedzin: prawa, finansów, czy dotyczące kompetencji miękkich. Najbliższe spotkanie z zakresu biznesowego 12 grudnia w godzinach od 13.00 do 19.00. Obowiązują zapisy: https://biznesikm.evenea.pl/

Dla kogo: Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać artyści i twórcy (także studenci) oraz organizatorzy wydarzeń kulturalnych.

Zapisy: Każda osoba przez godzinę ma do dyspozycji eksperta – zapisać można się do 5 grudnia pod adresem https://biznesikm.evenea.pl/. Prosimy też o krótki opis tematu, konkretnego pytania, jakie chcecie omówić z ekspertem. Kiedy potwierdzimy rejestrację, otrzymacie od nas email z prośbą o zapoznanie się z regulaminem konsultacji i przesłanie podpisanego oświadczenia o udziale.

UWAGA! Konsultacje są darmowe, ale jeśli nie poinformujecie nas odpowiednio wcześnie o rezygnacji, będziecie musieli ponieść całkowity koszt konsultacji, ponieważ nie będziemy mogli umówić kolejnej osoby na ten termin.

Do zobaczenia!

Powiązane projekty