Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, Gdańsk

16 maja 2018, 20:00 - 16 maja 2018, 22:00

Dźwiękowa ekonomia punk rocka, surowy minimalizm ulicy i elastyczne riffy to właśnie formuła MAPY i Emitera. Chodźcie posłuchać koncertu już w środę 16 maja o godzinie 20:00. Koszt biletów: 10 zł. 

MAPA i Emiter, czyli duet Marcin Dymiter i Paul Wirkus. Po 19 latach od ukazania się legendarnego albumu „Fudo” MAPA wraca z nowym materiałem „NO AUTOMATU”- punk, jazz, muzyka elektroakustyczna i elementy instrumental hip-hop to obszar po którym porusza się zespół.W 2017 MAPA redukuje awangardę, jazz oraz punk do czystej energii.Minimalistyczny set-up składający się tylko z kilku wyselekcjonowanych analogowych instrumentów elektronicznych, umożliwia absolutną prezentację osobowości obu muzyków, którzy bazując na elementarnych rytmach wykonują riffowe, witalne, pełne nieoczekiwanych zwrotów, zawsze otwarte na interpretacje kompozycje.

Wydawcą płyty jest Gusstaff Records. Płyta trafi do europejskiej dystrybucji m.in. BROKENSILENCE (Germany, Austria, Switzerland), KUDOS (UK, rest of Europe, overseas).

Bilety: 10 zł (online do dnia 15.05 oraz w dniu koncertu w siedzibie IKM). W sprzedaży tu: https://mapawikm.evenea.pl/

Serdecznie zapraszamy!