Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, Gdańsk

14 grudnia 2017, 18:00 - 14 grudnia 2017, 20:30

Jeżeli sami nosicie się z myślami nad własnym pomysłem na działalność. Macie pytania, wątpliwości? Przyjdźcie, będzie to idealny czas i miejsce, żeby je zadać i rozwiać. Chcemy inspirować i zachęcać do podejmowania działań. Zapraszamy na koLEKCJE 14 grudnia o godzinie 18.00 w sieni IKM. Wstęp wolny.

Chcemy wam pokazać, że możliwe jest rozkręcenie własnej działalności, która będzie bazować na pasji! Zajmiemy się konkretnie pasją kolekcjonerską. Czy można na tym zbudować biznesplan?

Przekonacie się, że tak! Bo mamy na to dowody. Z przedstawicielami gdańskich firm i inicjatyw porozmawia Kora Tea Kowalska, która sama jest kolekcjonerką i badaczką. Jej naukowe podejście zostanie wystawione na próbę i konfrontację z prawdziwym życiem, bo do rozmowy z nią staną właściciel sklepu Inaczej niz w Raju – Tomasz Gut, założyciele Vintage For Ever – Karina Borejszo i Dominik Podbereski oraz pomysłodawca VHS HELL Krystian Kujda. Z jakimi problemami i trudnościami się spotykają, czy wg nich warto realizować marzenia?