ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

Dzisiejsze czasy oznaczają odmienianie słowa „zmiana” przez wszystkie przypadki. To samo słowo będzie dotyczyć strategii rozwoju Twojego produktu. Szkolenie 24 i 25 września od 17.00 do 20.00 na platformie Clickmeeting poprowadzi psycholog Paweł Płoski.


Obowiązują zapisy https://instytutkulturymiejskiej.clickmeeting.pl/biznes-inspirowany-twoim-produktem-/register. UWAGA: ilość miejsc jest ograniczona. pierwszeństwo przy zapisach mają osoby z Gdańska.

Znany pięściarz Mike Tyson powiedział kiedyś, że „każdy ma jakiś plan, dopóki ktoś mu nie przyłoży” – na podstawie różnych przykładów dowiesz się, w jaki sposób odróżnić taktykę od strategii.

Podczas spotkania dowiesz się:

  • czym jest Business Model Canvas i inne narzędzia ułatwiające dopracowywanie własnych pomysłów na biznes inspirowany Twoim produktem!
  • dlaczego zmiana jest nieunikniona
  • w jaki sposób określać grupę docelową swoich działań (też w social mediach), a także wskazać konkretne cele do zrealizowania jej potrzeb.
  • dlaczego kreatywność jest w porządku, jak ją ćwiczyć niczym na siłowni i co o tym mówi psychologia?
  • w jaki sposób ze zmianami radziły sobie różne firmy w czasach współczesnych i co można z tego wynieść, gdy strategia się zmienia?
  • w jaki sposób za pomocą niskich budżetów wybrać i prowadzić kanał komunikacji z naszymi odbiorcami.

Szkolenie skierowane jest do osób początkujących, a także tych zainteresowanych nowymi rozwiązaniami względem swojego produktu.

Prowadzenie:

Paweł Płoski – Psycholog z doświadczeniem w obszarze biznesu i edukacji. Ukończył specjalizację kliniczną i zdrowia USWPS. Autor koncepcji, ćwiczeń oraz rozwiązań do nauki przedsiębiorczości dla młodzieży i dorosłych. Project Manager w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER – koordynuje i współpracuje przy małych i międzynarodowych wydarzeniach. Współtworzył pakiety do rozwijania tzw. kompetencji przyszłości na rynku pracy, z których korzysta młodzież w całej Polsce (www.starter-pack.pl) Specjalizuje się w treningach twórczych.

Powiązane projekty