ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

BRAK MIEJSC / kontakt do listy rezerwowej karina.rojek@ikm.gda.pl

Artysta i twórca online. Jak budować markę osobistą w mediach społecznościowych? Bezpłatne szkolenie online na żywo. 19 – 20.05.2020 od 11.00 do 14.00. Prowadzenie Adrian Gamoń.

Więcej szczegółów: https://app.evenea.pl/event/personalpr

Celem szkolenia jest wprowadzenie do praktycznego budowania autentycznej marki osobistej w mediach społecznościowych – ze szczególnych uwzględnieniem specyfiki branży twórców kultury i sztuki. Uczestnicy szkolenia nauczą się jak zarządzać swoją obecnością w mediach społecznościowych (gł. na Facebooku, LinkedInie i Instagramie), jak uniknąć typowych błędów i robić to skutecznie.

Korzyści ze szkolenia:
● Uczestnik zyska całościowe spojrzenie na budowanie marki osobistej oraz promocję w mediach społecznościowych
● Utrwali rozumienie kluczowych zagadnień związanych z obecnością w mediach społecznościowych (m. in. edge rank, content, real time marketing, zasięg organiczny, zasięg płatny)
● Zaktualizuję wiedzę z zakresu zmian i trendów związanych z komunikacja i promocją w internecie w 2020 roku (w dobie kryzysu)
● Pozna składniki budowy angażujących treści i przećwiczy ich tworzenie w praktyce
● Poznaj współczesne metody budowania konceptu komunikacji marki osobistej
● Pozna w praktyce przydatne narzędzia online pomocne w budowaniu marki osobistej online
● Pozna możliwości i funkcjonalności w budowaniu marek osobistych topowych platform społecznościowych – szczególnie Facebooka, LinkedIna i Instagrama

Powiązane projekty