Instytut Kultury Miejskiej
ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

22 listopada 2018, 17:00 - 22 listopada 2018, 21:00

22.11 o 17.00 serdecznie zapraszamy do udziału w „Otwartej pracowni kolażu”. Będziemy wycinać, wyklejać, tworzyć! Spotkanie poprowadzi Maciej Bohdanowicz.

Wydawać by się mogło, że na kilka godzin wrócimy do szkoły podstawowej. W rękach będziemy trzymać nożyczki i klej. Będziemy robić p r a c e. Ale nie byle jakie, będziemy robić wycinanki fachowo zwane kolażami. Korzystając z nieprzebytych zasobów domeny publicznej i własnej wyobraźni stworzymy światy niemożliwe!

mediaLABIRYNTY – Dwa dni, które zainspirują do korzystania z cyfrowych zasobów – na co dzień, w pracy, na lekcjach, prowadząc zajęcia lub prezentację, tworząc kolaże, animacje, gry. Zobaczycie, że media i technologie dają nam niezwykłe możliwości a odnalezienie wśród nich własnych rozwiązań to jak przechodzenie przez labirynt – tylko że w naszym mediaLABIRYNCIE jest wiele wyjść i wiele prowadzących do nich dróg.

Zapraszamy nauczycieli, edukatorów i animatorów. Zapraszamy projektantów, twórców gier, grafików i artystów! Zapraszamy osoby zainteresowane tworzeniem gifów i kolaży – takie, które tylko o tym myślały i takie, które już stawiały pierwsze kroki. A mistrzów zapraszamy także, bo uwielbiamy uczyć się od siebie!

 

Powiązane projekty