Instytut Kultury Miejskiej
ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

24 stycznia 2019, 13:00 - 24 stycznia 2019, 19:00

Instytut Kultury Miejskiej startuje z punktem konsultacji i porad prawnych. W tym miesiącu pan Tomasz Palak odpowie na wasze pytania dotyczące wszystkiego co dzieje się na styku prawa i internetu. Obowiązują zapisy: https://internetikm.evenea.pl.

Odpowiemy na pytania:

  • Jak radzić sobie z kwestiami prawnymi, kiedy prowadzimy sklep internetowy lub sprzedaż przez internet
  • Na co uważać w przypadku zbierania lub udostępniania danych osobowych przez internet? ( RODO dramat 😉
  • Jaki wpływ na prawa autorskie ma umieszczanie swojej twórczości na portalach internetowych, w mediach społecznościowych, serwisach streamingowych?
  • Dla kogo: Z bezpłatnych konsultacji mogą skorzystać artyści i twórcy (także studenci) oraz organizatorzy wydarzeń kulturalnych.

Jeśli jeszcze nie wypełniłeś/aś naszej ankiety, to klikaj tutaj i pomóż nam rozwijać program wspierania sektora kultury.

Zapisy: Każda osoba przez godzinę ma do dyspozycji eksperta. Prosimy też o krótki opis tematu, konkretnego pytania z jakim chcecie spotkać się z ekspertem. Kiedy potwierdzimy rejestrację, otrzymacie od nas potwierdzenie. Zapisy odbywają się: https://internetikm.evenea.pl

UWAGA! Konsultacje są darmowe, ale jeśli nie poinformujecie nas odpowiednio wcześnie o rezygnacji, będziecie musieli ponieść całkowity koszt konsultacji, ponieważ nie będziemy mogli umówić kolejnej osoby na ten termin.

 

Do tej pory IKM wspiera ludzi kreatywnych zajmujących się kulturą i sztuką w rozwoju zawodowym przez programy takie, jak KaWa, Kultura Spotyka Biznes, Akademia Nowych Mediów czy Active Citizens. W listopadzie startuje program wsparcia rozwoju zawodowego artystów przez warsztaty i konsultacje indywidualne z ekspertami z różnych dziedzin: prawa, finansów, czy dotyczące kompetencji miękkich.

Powiązane projekty