Chcesz poznać techniki kreatywnego rozwiązania problemów? Budować w swojej organizacji środowisko sprzyjające twórczej pracy? Zapraszamy na warsztaty Trening kreatywnego rozwiązania problemów w ramach Akademii Active Citizens już 11-12 lutego 2017 roku, godziny 10.00-17.00 (sobota) i 10.00-15.00 (niedziela). Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego 2017 roku.

Każda organizacja aby realizować cele i się rozwijać potrzebuje pomysłów. Innowacyjność i kreatywność wydają się kompetencjami przyszłości. Tymczasem, w toku rozwoju zatracamy zdolność do swobodnego myślenia, zastępując ją często skłonnością do tworzenia i wykorzystywania schematów. Co więcej, praca w zespole czy ograniczenia organizacyjne poprzez specyficzne mechanizmy społeczne, czy formalne, blokują kreatywne myślenie. Pierwszym krokiem do uwolnienia potencjału twórczego jest pozbycie się własnych barier w myśleniu. Kolejnym – poznanie i stosowanie technik kreatywnej pracy.

Podczas warsztatów:

  • Odkryjesz osobiste i grupowe bariery oraz szanse w zakresie kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Poznasz techniki pracy sprzyjające konstruowaniu nowatorskich rozwiązań w oparciu o potencjał indywidualny i zespołowy,
  • Dowiesz się jak budować środowisko sprzyjające twórczemu rozwiązywaniu problemów.

Zapisy odbywają się przy pomocy formularz zgłoszeniowy (pobierz)Formularz należy odesłać do 5 lutego 2017 r. na adres anna.urbanczyk@ikm.gda.pl lub w formie papierowej dostarczyć pod adres:

Anna Urbańczyk

Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk. Numer faxu: 58 760 72 15

Liczba miejsc jest ograniczona do 18 osób. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, w ramach szkoleń mają Państwo zapewniony wegański obiad.  Potwierdzenie udziału w warsztatach osoby zakwalifikowane otrzymają do dnia 7 lutego 2017.

Formularz do ściągnięcia:

formularz-zgloszeniowy (plik doc)

szczegółowe informacje (plik doc)

Powiązane projekty