Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, Gdańsk

19 marca 2018, 16:00 - 19 marca 2018, 18:00

Marta Kłosowska zaprasza na wyjątkowy wieczór Dzieci z różnych stron świata. W Sieni Instytutu Kultury Miejskiej poznamy laureatów konkursu plastycznego pt. „Dzieci z różnych stron świata” dla dzieci w wieku przedszkolnym i zobaczymy przedstawienie teatralne  „Dwa Pingwinki – Pink i Punk”.

W konkursie biorą udział dzieci w wieku 3-4 lat oraz 5-6 lat. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Przedszkola nr 85 w Gdańsku, natomiast nagrody organizatorka wręczy podczas specjalnego wieczoru w Instytucie Kultury Miejskiej. Zwycięskie prace zobaczymy podczas multimedialnej prezentacji.

Obok nagród rzeczowych, dzieci będą mogły obejrzeć przedstawienie teatralne o dwóch pingwinach z bieguna północnego. Czy warto budzić ze snu niedźwiedzia polarnego? Czy prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie? Czy można się śmiać z czyjegoś nieszczęścia? Piękne kostiumy, wesoła muzyka, dużo śmiechu i wspólnej zabawy – tego nie zabraknie w przedstawieniu „Dwa pingwinki – Pink i Punk”.

O Organizatorce:

Marta Kłosowska – nauczycielka przedszkola, logopeda i pedagog specjalny. Chętnie angażująca się w projekty pedagogiczne. Organizatorka konkursów plastycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Lubiąca kreatywne prace plastyczne oraz DIY. Prywatnie szczęśliwa mama cudownych córek Majki i Marianki.

Teatr Gargulec – teatr dla dzieci założony w 2009r. przez byłych aktorów Teatru Muzycznego w Gdyni. Gargulec jest teatrem muzycznym, który swoją działalność artystyczną adresuje do młodych i najmłodszych widzów. Każdy spektakl jest opatrzony autorskimi piosenkami i muzyką oraz zbudowany na oryginalnych scenariuszach, dostosowanych do poziomu percepcji dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Teatr Gargulec specjalizuje się również w festynach i wydarzeniach tematycznych; organizuje także warsztaty teatralne. Strona internetowa teatru http://teatrgargulec.pl/.


Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Otwarty IKM

Dzieci z różnych stron świata. Przedstawienie teatralne oraz podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym z województwa pomorskiego

19 marca  2018 r. / godz. 16:00 – 18:00

Wstęp wolny

Powiązane projekty