Warsztaty realizowane w ramach Sieci kultury (www.sieckultury.pl). Podczas zajęć uczestniczki i uczestnicy przy użyciu narzędzi, które nie wymagają nakładów finansowych, samodzielnie stworzą projekty ulotki i plakatu. Dowiedzą się również, jakie elementy muszą się znaleźć na czytelnym i efektywnym projekcie graficznym. Szkolenie jest przygotowane dla osób, które do tej pory nie tworzyły grafik, a chcą skutecznie promować swoje wydarzenia bez nakładów finansowych i pracy grafika. Dzięki niemu będą mogli tworzyć ulotki, plakaty lub grafiki do social mediów. Intensywne szkolenie potrwa jeden dzień, od godz. 9.00 do 17.30, po zajęciach będzie również można konsultować z prowadzącą swoje pomysły.

Prowadzenie: Monika Serafin, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (filologia polska) i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Podyplomowe Studia Menedżerów Kultury). W Instytucie Kultury Miejskiej odpowiada za komunikację internetową. Organizatorka konferencji „Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka”. Wcześniej w agencji interaktywnej koordynowała działania związane z marketingiem internetowym i promocją m.in. dla: Marwit, Grupy TZMO (Bella, pieluszki Happy, Eva Natura Herbal Garden), SpodLady.com). Lokalna Przewodniczka po kolekcji malarstwa monumentalnego na Zaspie oraz Stoczni Gdańskiej szlakiem kobiet. Prywatnie – zawsze uśmiechnięta miłośniczka street-artu i Gdańska.

Terminy szkolenia (jeden do wyboru):

1 termin: 15 października, godz. 9.00 – 17.30, miejsce: Gdańsk

2 termin: 29 października, godz. 9.00 – 17.30, miejsce: Gdańsk

3 termin: 3 listopada, godz. 12.00 -16.00, zdalnie, webinar (warsztaty na żywo prowadzone w formie konferencji

Zgłoszenia na warsztaty 15 lub 29 października „Narzędzia do tworzenia plakatów i ulotek (z elementami skutecznej promocji)” – do 11 października.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy


Sieć kultury. Edukacja kulturowa w województwie pomorskim” to program, który wspiera osoby zajmujące się edukacją kulturową. Edukacja kulturowa przygotowuje do aktywnego, świadomego uczestnictwa w kulturze. Kultura pomaga w rozwoju osobistym i społecznym, od niej zależy jakość relacji z innymi, umiejętności i zdolność twórczego działania.

www.sieckultury.pl

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

bmk_logo_wspolwystepowanie_rgb-300x133

Powiązane projekty