Instytut Kultury Miejskiej
ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk

13 listopada 2018, 12:00 - 13 listopada 2018, 19:00

Instytut Kultury Miejskiej wspiera osoby zajmujące się kulturą i sztuką. W listopadzie startuje program wsparcia rozwoju zawodowego artystów przez warsztaty i konsultacje indywidualne z ekspertami z różnych dziedzin. Kiedy i ile należy zapłacić wykorzystując materiały objęte przez ZAIKS ochroną praw autorskich? Jak i jaką umowę podpisać z ZAIKS-em? Odpowiemy na bezpłatnych konsultacjach, które odbędą się 13 listopada. Zapisy prowadzone są online na https://zaiks.evenea.pl/.

– Większość tych problemów postaramy się rozwiązać wspólnie z Tomaszem Palakiem – prawnikiem z firmy Profit Plus, który prowadzi też bloga www.tomaszpalak.pl. Zainteresowane tematem osoby znajdą tam m.in. wywiad z pierwszym fryzjerem w Polsce, który wygrał sprawę z ZAIKS-em – mówi Natalia Brylowska z Instytutu Kultury Miejskiej.

Z bezpłatnych konsultacji, które odbędą się 13 listopada w Instytucie Kultury Miejskiej, mogą skorzystać artyści i twórcy (także studenci) oraz organizatorzy wydarzeń kulturalnych.

Zapisy prowadzone są online na https://zaiks.evenea.pl/ i trwają do 6 listopada. Każda osoba przez godzinę będzie miała eksperta do dyspozycji. W zgłoszeniu należy krótko opisać temat czy pytania do konsultacji. Każda z zapisanych osób otrzyma e-mail potwierdzający spotkanie.

Jak rozwinąć swoją karierę artystyczną? Wypełnij ankietę i pomóż nam dopasować program wsparcia do potrzeb środowiska.

IKM zbiera informacje na temat stylu i specyfiki pracy w kulturze. Ankieta online dla artystów i artystek, edukatorów i edukatorek, animatorów i animatorek i producentów i producentek kultury oraz przedstawicieli i przedstawicielki wszystkich kreatywnych zawodów znajduje się na: http://ikm.gda.pl/2018/10/22/badanieartystow/.

Powiązane projekty