Instytut kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk

23 października 2017, 18:00 - 23 października 2017, 20:00

Zapraszamy do udziału w warsztacie, w trakcie którego zajmiemy się wspólnie opracowaniem koncepcji zagospodarowania terenu wybranego fragmentu Gdańska – w jednej z dwóch proponowanych lokalizacji – Gdańsk Śródmieście/ teren zieleni przy ul. Krosienka lub Zaspa/ teren zieleni między Al. Rzeczpospolitej/ ul. Burzyńskiego. Wybór lokalizacji, która będzie tematem warsztatu odbędzie się na podstawie głosowania na stronie: 

Głosowanie na miejsce: www.facebook.com/events/520666838287657/

Zapisy: zielonypunktwidzenia.evenea.pl/

W trakcie warsztatu dokonamy analizy miejsca, rozeznamy jego potencjał, zmierzymy się z uwarunkowaniami społecznymi i formalnymi, aby finalnie opracować dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Uczestnicy warsztatu zyskają pełniejszy ogląd otaczającej nas przestrzeni i jej „zielonego” potencjału, dzięki czemu w sposób bardziej świadomy będą mogli włączać się w procesy planistyczne i projektowe, oraz efektywnie wykorzystać możliwości które otwiera współpraca z „zieloną branżą”.

Warsztaty odbywają się dzięki programowi Otwarty IKM. Otwarty IKM to program współorganizacji projektów przez wszystkie zainteresowane zainteresowane osoby. Na zgłoszenia czekamy do 10-tego każdego miesiąca. 

Powiązane projekty