Nie wiesz jak napisać umowę? Dostałeś grant i musisz zaplanować realizację wydarzeń? Rozpoczynasz współpracę międzynarodową i nie wiesz, czy sobie poradzisz? Chcesz podnieść swoje kompetencje komunikacyjne z instytucjami oraz indywidualnymi klientami? Dołącz do czerwcowych konsultacji i warsztatów dla artystów i kadry kultury. 

Warsztaty i konsultacje są bezpłatne, chyba że zaznaczono inaczej.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE DLA ARTYSTÓW Co ja podpisuję?! | 9 czerwca (piątek), godziny 14.00-19.00 (konsultacje indywidualne potrwają do 1 godziny zegarowej)

Na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy? Jak zarządzać i chronić swoje prawa autorskie? Jak czytać i pisać umowy? Dowiecie się podczas indywidualnych konsultacji dla artystów prowadzonych przez prawniczkę Natalię Mileszyk.

Zobacz więcej >>

WARSZTATY Wyzwania w projektach międzynarodowych | 10-11 czerwca 2017 (sobota-niedziela), godziny 10.00-17.00 (sobota), 10.00-15.00 (niedziela)

Realizacja projektu dla grup międzynarodowych niesie ze sobą nieco inne wyzwania niż ta sama praca w grupie jednorodnej kulturowo, posługującej się swoim językiem. Serdecznie zapraszamy osoby działające w pomorskich organizacjach pozarządowych, lokalnych aktywistów, aktywistki na warsztaty w ramach Akademii Active Citizens Wyzwania w projektach międzynarodowych, które poprowadzi Kinga Karp – trenerka antydyskryminacyjna, trenerka WenDo, psycholożka i moderatorka.

Zobacz więcej >>

INDYWIDUALNE KONSULTACJE DLA ARTYSTÓW Od pomysłu do sukcesu | 19 czerwca (poniedziałek), godziny 15.00-20.00 (konsultacje indywidualne potrwają do 1 godziny zegarowej)

Jak zaplanować swoje działanie? Jak odnaleźć swoja niszę i odbiorców? W jaki sposób organizować i planować sensownie swoja kulturalna i artystyczną przedsiębiorczość? Na te pytania odpowie Iza Kielusiak, która posiada 10 letnie doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych produktów i usług.

Zobacz więcej >>

WARSZTATY Projektowanie dla kultury pod okiem ekspertek z dziedzin design thinking i user experience | grupa A 21 i 26 czerwca, grupa B 22 i 27 czerwca

Dostałeś grant i musisz zaplanować realizację zaplanowanych wydarzeń? Już planujesz wystartować w jesiennych naborach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa, Kreatywna Europa lub innych? Uważasz, że warto coś usprawnić w swoich działaniach? Dołącz do naszego szkolenia. Zaplanuj swój pomysł pod okiem ekspertek z dziedzin design thinking i user experience.

Warsztaty tylko dla grup projektowych (min. 2 os.). Koszt: 50 zł/osoba.

Zobacz więcej >>

WARSZTATY Komunikacja i radzenie sobie z sytuacjami trudnymi w pracy osób wykonujących wolne zawody | 24 czerwca (sobota), godz. 10.00-18.00

Podczas warsztatów poznasz zasady komunikacji z instytucjami oraz indywidualnymi klientami. Dowiesz się, jak tworzyć spójny i zrozumiały przekaz na temat wykonywanej przez siebie pracy. Prowadzący, Marcin Ilski, założyciel społeczności Smutni trenerzy rozwoju osobistego, wspólnie z uczestnikami i uczestniczkami będzie pracował nad ułatwieniem komunikacji z urzędami, organizacjami i potencjalnymi klientami oraz radzeniem sobie ze stresem i sytuacjami trudnymi.

Zobacz więcej >>