Wydarzenie

Podstawy fotografii produktowej | warsztaty KaWa

  Jak fotografować swoje obiekty, żeby dobrze sprzedawały? Co jest najważniejsze przy fotografii produktowej? Wszystkiego dowiemy się na tych warsztatach 13 grudnia w godzinach 10:00-15:00, w sali 209 w Instytucie Kultury Miejskiej. Zapisy: www.fotoikm.evenea.pl Sprzedajecie książki lub artystyczne szkło i planujecie rozwinąć działalność (…)

Wydarzenie

Patronaty medialne | warsztaty z Martą Szadowiak

Jakie obowiązki a jakie prawa ma organizator wydarzenia wobec patrona medialnego? Jak znaleźć idealne rozwiązanie jakie są te dobre praktyki?Dowiemy się tego na warsztacie Marty Szadowiak „Patronaty medialne – dobre praktyki dobrej współpracy” 8 listopada o godz. 10.00-15.00. Nie od (…)

Wydarzenie

Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? | warsztat Akademii Active Citizens

Działalność w organizacjach społecznych i praca z ludźmi może sprawiać dużo satysfakcji, nadawać sens i sprzyjać rozwojowi osobistemu. Jest to także rodzaj pracy, w której łatwo się wypalić, zatracić równowagę pomiędzy tym co „prywatne”, a co „zawodowe”. Podczas grudniowych warsztatów (…)

Wydarzenie

Turkusowa organizacja i metodologia Dragon Dreaming | warsztaty Active Citizens

Jak wprowadzić turkusowe metody zarządzania swoją organizacją i zespołem? Jak lepiej określać kompetencje potrzebne do osiągnięcia wyznaczonych celów i pracy nad procesami w organizacjach pozarządowych? Na te pytania, podczas dwudniowego szkolenia Akademii Active Citizens 25 i 26 listopada, odpowie Agnieszka (…)

Wydarzenie

Nowoczesna instytucja kultury w internecie. Spotkanie z Marcinem Wilkowskim

Dlaczego metadane są takie ważne dla instytucji dziedzictwa udostępniających swoje zbiory? W czwartek, 12 października, Marcin Wilkowski, autor książki „Nowoczesna instytucja kultury w internecie” odwiedzi Gdańsk na zaproszenie Instytutu Kultury Miejskiej. Spotkanie w Sztuce Wyboru będzie okazją do poznania głównych tez (…)

Wydarzenie

Efektywna burza pomysłów – jak ją poprowadzić! | warsztaty w ramach KaWa Kulturalna Wymiana

Jak wynieść jak najwięcej ze spotkania i najefektywniej poprowadzić i zakończyć BURZĘ POMYSŁÓW? Jak maksymalnie wykorzystać energię i pierwszy zapał, tak aby nie stał się słomiany, a nasz pomysł nie wylądował w szufladzie? Efektywność w biznesie jest nadrzędną wartością — a kreatywność (…)

Wydarzenie

Urodzeni przez Teatr – warsztaty teatralne z Ritą Jankowską

O projekcie: Celem całego projektu ,,Kultura spotyka biznes” jest ukazanie potencjału współpracy między kulturą i sztuką a biznesem poprzez działania edukacyjne. Warsztaty, dyskusje, konsultacje i mentoring mają za zadanie wzmacniać kompetencje i wiedzę odbiorców kultury, jednocześnie pokazując znaczenia kultury i (…)

Wydarzenie

Myślenie Wizualne | warsztaty z JadzkaRysuje.pl

Czasem potrzebna jest przerwa – zmiana – odejście od rutyny. Po to, żeby móc popatrzeć z innej perspektywy, otworzyć się na nowe możliwości i pomysły. Dlaczego Rijksmuseum zaprosiło swoich odwiedzających do rysowania? Bez względu na to, jak bardzo uważają, że (…)

Instytut Kultury Miejskiej 2016